تبلیغات
فروشگاه اینترنتی هر چی دلت بخواد - آیا درخت ماه خودتون رو می شناسید؟
روزی متفاوت برای شما

آیا درخت ماه خودتون رو می شناسید؟

نویسنده :yabanji
تاریخ:دوشنبه 20 مهر 1388-04:18 ب.ظ

24 خرداد تا 4 تیر - درخت سیب (عشق)

فردی آرام، گاهی اوقات خجالتی، بسیار جذاب و دلربا با رفتاری مناسب و سنجیده، ماجراجو و بی باك، حساس و ... دوست دارید كه دیگران را دوست داشته باشید و  سایرین هم شما را دوست داشته باشند. باوفا، حسلس و بسیار بخشنده و با استعداد، شما عاشق بچه ها هستید.

25 اردیبهشت تا 3 خرداد و 22 آبان تا 1 آذر - درخت ون (بلند پروازی)

فوق العاده جذاب، پرانرژی، خود جوش و پر مسئولیت هستید. انتقاد را دوست ندارید. جاه طلب، بلند پرواز، باهوش، مستعد و قابل اطمینان هستید. به پول اهمیت می دهید. خواستار توجه از سوی دیگران هستید و به پشتوانه و حمایت اساسی نیاز دارید.

22 آذر تا 1 دی - درخت راش (خلاقیت)

فردی با سلیقه، كسی كه به ظاهر خودش اهمیت زیادی می دهد. یك برنامه ریز خوب برای زندگی و كار و مسائل اقتصادی، فردی كه بدون لزوم بی گدار به اب نمیزند. منطقی و مونس و یاری بی نظیر در زندگی به شمار می روید.

26 تیر تا 4 مرداد و 25 دی تا 3 بهمن - درخت سرو (اعتماد به نفس)

 فردی با توان و قدرت فوق العاده، كسی كه میداند چطور خود را با شرایط مختلف  در زندگی وفق بدهد. هدایای غیرمنتظره را دوست دارد و از سلامتی بدنی برخوردار است. خجالتی نیست و اعتماد به نفس دارد. سخنرانی برجسته، فردی مصمم و با اراده، كمی عجول و بی طاقت و دوست دارد كه دیگران را تحت تاثیر قرار بدهد. با استعداد، سخت كوش و اغلب خوش بین است و قادر است سریع تصمیم بگیرد.

  15 تا 24 اردیبهشت و 12 تا 21 آبان - درخت شاه بلوط  (درستكاری)

هیكل و اندامی خارق العاده، پر ابهت، حس عدالت خواهی بالا، یك طراح و سیاستمدار است. به راحتی آزرده خاطر میشود. بسیار حساس، كوشا، گاهی اوقات برتر از دیگران عمل می كند و گاهی در ارتباط خود با سایرین سوءتفاهم برایش به وجود می اید. خانواده مدار و از لحاظ فیزیكی روی فرم است.

  14 تا 23 مرداد و 9 تا 18 بهمن - درخت سدر  (وفاداری)

 فردی قوی، عضلانی، انعطاف پذیر، كسی كه آنچه زندگی به اجبار به او میدهد می پذیرد و اما لزوماً آن را دوست ندارد. سعی می كند ساده و خوش بین باشد. دوست دارد از نظر مالی مستقل عمل كند. مهربان و عاطفی، از تنهایی متنفر، با وفا و گاهی اوقات هم به زودی عصبانی میشود. با احتیاط، تحصیل علم و دانش و كمك به دیگران را دوست دارد.

  16 تا 25 تیر و 12 تا 24 دی - درخت نارون (بزرگواری)

 قیافه و ظاهری وب دارد و در پوشیدن لباس خوش سلیقه است. تقاضا و خواسته های او در حد اعتدال است. كم ادعا است و اشتباهات را فراموش نمیكند. با نشاط و سرزنده است و دوست دارد راهنمایی بشود اما نه اینكه از دیگران اطاعت كند. شریكی درستكار و با وفا و دوست دارید برای سایرین تصمیم بگیرد. بزرگوار و نجیب، سخاوتمند و شوخ طبع و فردی كارامد است.

  14 تا 23 خرداد و 12 تا 21 آذر - درخت انجیر (حساسیت)

 فردی مستقل، درستكار، با وفا كه از ضد و نقیض گویی و بحث متنفر است. زندگی و دوستانش را دوست دارد. از بچه ها وحیوانات لذت میبرد . اجتماعی و شوخ طبع است و دوست دارد كه بعد از ساعت های طولانی كار سخت استراحت كند و از استعداد هنری و هوش بالایی برخوردار است.

  5 تیر تا 15 تیر و 2 تا 11 دی - درخت صنوبر (رمز و راز)

 فوق العاده با سلیقه است و نمیتواند تنش و فشار عصبی را تحمل كند. زیبایی را دوست دارد. گاهی افسرده میشود. سرسخت و لجباز است و به همان نسبت كه دوست دارد نزدیكان خود را حمایت و مراقبت كند با افراد غریبه هم به همان شكل رفتار میكند. نسبتاً كم ادعا،سخت كوش، با استعداد، فداكار ، دور از خودپسندی و فردی كه دوستان زیادی دارد و بسیار قابل اعتماد است.   

 24 شهریور تا 3 مهر و 22 تا 30 اسفند - درخت فندق (خارق العادگی)

جذاب و گیرا، شوخ طبع، بسیار فهمیده و فردی كه میداند چطور روی دیگران تاثیر ماندگار داشته باشد. در امور اجتماعی، فعال، مردمی و اغلب اوقات دمدمی مزاج، درستكار، كمال گرا و در رعایت عدل و انصاف قاضی خوبی است.

  13 تا 22 شهریور و 11 تا 21 اسفند - درخت لیمو ترش (شك و تردید)

 باهوش و سخت كوش است و انچه را زندگی به او میدهد می پذیرد. البته بعد از انكه سعی میكند شرایط بد را به خوب تغییر بدهد. از فشارهای عصبی نفرت دارد. از مسافرت و تعطیلات كوتاه لذت میبرد. ممكن است خشن به نظر بیاید اما واقعا روح لطیفی دارد. همیشه اماده جانفشانی برای افراد خانواده و دوستان است. بسیار با استعداد است اما برای استفاده و بهره بردن از انها باید زمان پیدا كند. خصلت رهبری بالایی دارد و فوق العاده وفادار است.

  4 تا 13 خرداد و 2 تا 11 آذر - درخت موز (خوش سلیقگی)

 زیباست و به اوضاع و احوال ظاهر خود توجه دارد. خوش سلیقه و فداكار است و زندگی را تا جایی كه ممكن باشد راحت میگیرد. زندگی را به سوی منطق و انضباط سوق میدهد .به دنبال مهربانی و تقدیر از دوستان است. تصمیم گیری برای او سخت است و فردی بسیار قابل اعتماد به شمار می رود.

  11 تا 20 فروردین  و 14 تا 23 مهر - درخت افرا (استقلال فكری)

فردی معمولی نیست و سرشار از تصور و خلاقیت و ابتكار، خجالتی و تودار، بلندپرواز و مغرور است. متكی به نفس، به دنبال تجارب جدید و گاهی عصبی است اما حافظه و ذهنی قوی دارد و به اسانی یاد میگیرد. همیشه میخواهد اثری خوب روی دیگران داشته باشد.

  23 شهریور - درخت زیتون (عقل)

عاشق مهربانی و رافت، منطقی و متعادل است و از خشونت دوری میكند. بردبار و شكیبا، با نشاط و سرزنده ، ارام و عادل است و قلبی رئوف و مهربان دارد. از هرگونه بخل و حسادت دوری می كند... عاشق مطالعه است و از معاشرت با افراد آگاه و فرهیخته لذت می برد.

  24 مرداد تا 2 شهریور و 19 تا 30 بهمن - درخت كاج (صلح و آشتی)

 عاشق مصابت و شركت در گفتگوهایی است كه به توافق منجر بشود. باید در زندگی ارامش داشته باشد. عاشق كمك كردن به دیگران است و تخیلی پویا دارد. دوست دارد شعر بسازد و به مد علاقه ندارد. همیشه ملاحظه دیگران را می كند.. با همه خیلی دوستانه رفتار میكند. احساسات لطیفی دارد و به عاطفه و اطمینان خاطر نیاز دارد.

  1 تا 14 اردیبهشت و 5 تا 13 مرداد و 4 تا 8 بهمن - درخت سپیدار (تردید و عدم ثبات)

 جذاب به نظر می اید. با استعداد است. اما اعتماد به نفس بالایی ندارد. در مواقع لزوم بسیار شجاع است و به مهربانی و جوی خوشایند نیاز دارد. بسیار مشكل پسند  و غالبا تنها است وطبعی هنرمندانه دارد. هماهنگ كننده خوبی است و به فلسفه علاقه مند است. در هر موقعیتی قابل اعتماد است و به طور جدی درامور مشاركت دارد.

  1 تا 10 فروردین و 4 تا 13 مهر - درخت زبان گنجشك (حساسیت)

 سرشار از جذابیت، با نشاط و سرزنده است و دوست دارد توجه دیگران را به خود جلب كند. عاشق زندگی، فعالیت و حتی پیچیدگی ها است. مستقل، خوش سلیقه، پر احساس، یار و هم صحبتی خوب است. كسی كه تمایل به عفو و گذشت ندارد.

  21 تا 31 فروردین و 24 مهر تا 11 آبان - درخت گردو(اشتیاق وشور)

 نجیب و با دید وسیع نسبت به جهان ، خودجوش و بلند پروازی او نامحدود است. فردی غیر قابل انعطاف، شریك استثنایی اما بد قلق است. همیشه مورد علاقه نیست اما اغلب تمجید و تحسین میشود. مدیر وباهوش، بسیار پر حرارت اما گاهی اوقات مغرور است.

  3 تا 12 شهریور و 1 تا 10 اسفند - درخت بید مجنون (اندوه)

فردی كه دوست دارد از فشارهای روحی دور باشد. زندگی خانوادگی را دوست دارد و سرشار از امید و رویا است. جذاب، بسیار مهربان، عاشق زیبایی، با استعداد زیاد در موسیقی ، عاشق سفر به نقاط غیر معمول، خستگی ناپذیر ، غیر قابل پیش بینی، درستكار و فردی كه میتواند تحت تاثیر قرار بگیرد اما نه هنگامی كه در تنگنا باشد. حس ششم خوبی دارد و عاشق خنداندن دیگران است
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
cialis 5mg pills
دوشنبه 12 فروردین 1398 10:48 ب.ظ
ktnlkmgd is 20mg of tadalafil too much http://cialissom.com/ cheap cialis [url=http://cialissom.com/]cialis 10mg pills[/url] taking
tadalafil while on antibiotics
How can I increase my height after 18?
یکشنبه 26 شهریور 1396 02:02 ق.ظ
I like the helpful information you provide in your articles.

I'll bookmark your weblog and check again here frequently.
I'm quite sure I will learn many new stuff right here! Good luck for the next!
mooneyzayaumixif.exteen.com
جمعه 13 مرداد 1396 06:58 ب.ظ
This paragraph is genuinely a nice one it helps new web people, who are wishing for blogging.
ryan3boyer1.snack.ws
جمعه 30 تیر 1396 03:00 ب.ظ
Its like you read my mind! You seem to know a lot about this, like
you wrote the book in it or something. I think that you can do with some pics to drive the message home
a little bit, but instead of that, this is wonderful blog.
A fantastic read. I will certainly be back.
BHW
پنجشنبه 31 فروردین 1396 12:33 ق.ظ
Magnificent beat ! I wish to apprentice whilst you amend your website,
how can i subscribe for a weblog web site? The account helped me a acceptable deal.
I have been tiny bit familiar of this your broadcast offered shiny clear concept
yasser
دوشنبه 20 مهر 1388 03:26 ب.ظ
با سلام وبلاگ خوبی دارید می خواستم اگر موافق باشید با شما تبادل لینک کنم
اگر موافق هستید آدرس من را با عنوان
دوم دبیرستان (ریاضی )
ثبت کنید و بعد به من اطلاع دهید تالینک شما را ثبت کنم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر